Služby

Vytváranie firemnej identity (corporate identity) a budovanie značky (branding)

má váš biznis charizmu?

Firmy sa prebíjajú výhodnosťou cien, predbiehajú sa vo vyhľadávačoch, garantujú spoľahlivosť, rýchlosť a kvalitu… Ale prináša to ovocie?

Zákazník pozná vašu ponuku, ale potrebuje poznať aj vašu osobnosť. Nevie o hodnotách vašej firmy, nezoznámil sa vašimi motívmi ani víziami. Nevidí váš príbeh, ani štýl. Zakladajú sa spoločnosti, ale nebudujú sa značky.

Identita je vyjadrením unikátnosti vašej firmy, ktorá sa prejavuje v kultúre, dizajne, komunikácii a produkte. Aké výhody vytvorenie firemnej identity prináša?


…unikátnym vizuálnym štýlom a príbehom sa odlíšite od konkurencie,
…vzťah s klientom upevníte na lojalitu,
…stúpne celková hodnota vašej firmy ako aj u ľudí, tak aj v očiach partnerov,
…prirodzenou cestou sa zviditeľníte na trhu.


Ako vám vieme v oblasti vytvárania firemnej identity pomôcť?

  • zostavením profilu vášho zákazníka a analýzou prostredia
  • vytvorením idei a trvácnych hodnôt odpovedajúcich vašej vízií
  • tvorbou originálneho vizuálneho štýlu
  • návrhom komunikačného štýlu a komunikačnej stratégie

…to všetko preniesť do dynamického príbehu vašej značky.

Dizajn a tvorba webových stránok

 vybudujte si webové sídlo!

Pri predstave internetu ako veľkého mesta – je webstránka vaším sídlom. Adresu vašej webstránky zadávate v kontaktných údajoch alebo zadávajú iní pri zmienke o vašom podnikaní. Webstránka je impulzom k vytvoreniu si prvého dojmu o vašej firme a ponuke. Je smerodajná v tom, či u vás návštevníci pobudnú a rozhodnú sa, že ste to práve vy, s kým chcú spolupracovať, u koho nakupovať, komu dôverujú …alebo ich nezaujmete a po niekoľkých sekundách bez pozdravu odídu. Budeme radi ak nám dáte možnosť vytvoriť vám webstránku / sídlo, v ktorom sa návštevníci budú cítiť pohodlne.

Copywriting

slová s potenciálom predať

…zaujať a odovzdať vaše posolstvo. Dobrá značka rozpráva príbeh. „Ponúkame X, Y, Z, tak neváhajte a kontaktujte nás“, nie je príbeh, ale teleshopingová fráza. Príbeh vťahuje a spája. Predstavuje most medzi obchodnou ponukou a ľudskou stránkou. V Young & Smart vám pomôžeme komunikovať váš príbeh prostredníctvom tvorby textov webových stránok, firemných blogov, letákov či PR článkov. Súčasťou je i navrhovanie názvov (naming) a sloganov. Copywriting stojí na pilieroch kreativity, psychológie, kvalitnej štylizácii a schopnosti zaujať.

V dnešnej digitálnej ére, je copywriting nie len o písaní textov, ale o generovaní ideí, ktoré budujú vzťah zákazníka a značky. Pre klienta sa snažíme vytvárať originálne nápady a riešenia, ktoré ho spájajú s ľuďmi a odlišujú od konkurencie.

Fotografovanie

 ľudia chcú autenticitu

Fotografie a obrázky sú prvým podnetom, ktorý pri surfovaní či vyhľadávaní na internete, alebo prezeraní akéhokoľvek materiálu upúta vaše oko. Výber vizuálneho obsahu má významnú úlohu, pretože vedie k získaniu a udržaniu pozornosti a prispieva k lepšiemu spracovaniu obsahu. Fingované „vysmiate tváre“ v oblekoch s palcami hore zhromaždené okolo stola v kancelárii, pôsobia na stránkach firiem neautenticky až vtieravo.

Prečo nezvýšiť záujem, dôveru a prestíž reálnym zobrazením vašich produktov oživených pomocou fotografie? Prečo nedodať vašej stránke či firemnej prezentácii štýl prostredníctvom kreatívnych vizuálov?

 

„Je to úžasný spôsob pre komunikáciu a je to skutočne univerzálny jazyk

(Bill Frakes)

Tvorba loga

tvár pre Váš biznis

Logo je jedným zo základných prvkov vytvárania značky. Popri estetickej plní i významovú funkciu. Je symbol, ktorý v sebe nesie charakteristiky vašej spoločnosti a vyvoláva v mysli človeka žiaduce asociácie. Pri tvorbe loga sa zameriavame, aby bolo originálne, výstižné, jednoduché a dobre zapamätateľné.

 

Tvorba propagačných materiálov

posuňte to ďalej…

Na propagáciu a šírenie vášho mena, značky, produktu či eventu sú určené tiež reklamné materiály a biznis karty. V rámci reklamných služieb ponúkame tvorbu návrhov vizitiek, firemných tričiek, polepov, reklamných plagátov a letákov.

Marketing na Facebooku

vytvorte si základňu fanúšikov a šírte svoj odkaz!

Ak ste neprespali posledných zopár rokov, tak veríme, že o popularite a uplatnení sociálnych sietí vás nemusíme presviedčať. Áno, mať „základňu“ na najpopulárnejšej sociálnej sieti Facebooku je v dnešných dňoch pre úspešné podnikanie nutnosťou. Ale ako ju budovať, prilákať ľudí, komunikovať s nimi, udržať ich a rozširovať okruhy? 

Hlavným účelom vašej firemnej prezentácie na sociálnych sieťach nie je predaj, ale komunikácia, budovanie vzťahu so zákazníkmi a šírenie povedomia o značke. V oblasti Facebook marketingu zabezpečíme support vašej firemnej stránky, vrátane jej vytvorenia, návrhu komunikačnej stratégie, písania blogov a tvorby obsahov.