O nás

…alebo prečo práve my

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

 

 

 

 

 

Young & Smart predstavuje team mladých ľudí spojených rovnakou motiváciou, nekonvenčným myslením a silným nábojom kreativityPo­hybujeme sa v prostredí online i offline marketingu, kde sa zameriavame predovšetkým na branding a vytváranie firemnej identity. Pri práci využívame znalosti psychológie, ktoré nám umožňujú chápať vnímanie ľudí z vnútornej stránky. Našou hlavnou pohnútkou je realizovať sa v tom čo nás baví, pričom najväčším ocenením je pre nás vaša spokojnosť.

 

Vnútorná motivácia je založená na radosti z toho, čo človek cíti, keď na projekte pracuje, je najsilnejšia a všetko prestupujúca hnacia sila.(Karim Lakhani a Bob Wolf)

 

Ako klient pre nás nepredstavujete iba „zákazku“. Ako klient pre nás predstavujete obchodný vzťah, v ktorom sa snažíme čo najlepšie pochopiť vaše hodnoty a ciele. Dať vášmu biznisu charizmu a zo spoločnosti vytvoriť značku. Dbáme na zachovávaní tradičných, i keď dnes už často zabúdaných hodnôt: úprimnosť, férovosť a dôvera. 

 

Základom podnikania je zákazník, vďaka ktorému existuje. (Peter Drucker)

 

Mnohé spoločnosti si neuvedomujú nevyhnutnosť reklamy v biznise a dôležitosť vhodnej komunikácie so zákazníkom. Začínajúci podnikatelia si často margketingové služby agentúr nemôžu dovoliť. Cenovú dostupnosť našich služieb preto považujeme za prostriedok k podpore ľudí, ktorí majú ideu, podnikajú s nadšením a radi by naplnili svoje ambície a ciele.

 

Keby som mal posledných päť dolárov, tri by som investoval do reklamy. (Henry Ford)